Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Qwert2 nevű felhasználó kérdése:

Egy hete vettem be esemény utáni tablettát, nem értem mi történik most?

Volt már erre példa,hogy ilyen gyógyszert használtam 3éve kb.akkor rendesen a szokott időben meg is jött a menstruációm,viszont most eltelt egy hét és tegnap este barnáztam,estére felraktam egy tampont de csak 2csepp volt rajta reggelre....Most is felhelyeztem egyet de nem is fáj a hasam.21dik ciklusnapon vagyok nekem 30naposak a ciklusaim minimum és most aggódom mert 9-19nappal előbb megjött ha ezt lehet egyáltalán menstruációnak nevezni.Mi tötrténik?válaszokat előre is köszi :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: esemény utáni tabletta, menstruáció

dec. 7. 09:11  Privát üzenet  

A válaszok
Felborította a hormonháztartásodat az eseményi utáni. 3 éve szerencséd lehetett, hogy nem kavart be a ciklusodba. Most meg lehet, hogy hónapokig nem rendesen fog megjönni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 09:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Frankó 😞 ajj basszus akkor várhatok akövi mensimre majd ami remélhetőleg rendes lesz.Ez most valami érthetetlen,csak pár csepp volt megint a reggeli csere óta....nem értem :-( meg sem fog most jönni rendesen lehet?

# 2/3Időpont dec. 7. 12:03 Privát üzenet
Igen, lehet, hogy most meg sem fog jönni rendesen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 22:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi bajom lehet ha harom esemeny utani tablettat vettem be?
Julius 31-en esemeny utani tablettat vettem be, augusztus 23-an kellett volna megjonnie, de a mai napig (szeptember 11-ig) nem jott meg, naponta/ketnaponta csinalok tesztet, de...
Tegnap bevettem egy Escapelle nevű esemény utáni tablettát. Szerintrtek nagy bajom lenne ha bevennék egy EllaOne-t is ma?
Az antibiotikum semlegesíti az esemény utáni tablettát?
Esemény utáni tablettát kellett bevennem. Ki vagyok idegileg és félek hogy így nem is fog hatni. Mit gondoltok?
Miután bevettem az esemény utáni tablettát lehetséges, hogy a következő menstruáció egy hetet késik vagy akár kimarad?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!