Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fest valaki hajat menstruáció...

Fest valaki hajat menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Én míg fogamzásgátlót szedtem addig nem volt gond ha a hajfestés arra esett mikor megvolt, simán befogta ugyanúgy, viszont most már nem szedek (terhes sem vagyok) és pont akkor megyek fodrászhoz.
2018. dec. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hulye babona... Es nem a gyogyszer hatarozta meg hogy befogja-e. Miert ne mehetnel? Ha igazan babonas vagy akkor gyogyszer ido alatt sem festetted volna. Es ha a babona hatna akkor nem fogna a festek annyira. Ne hallgass ezekre
2018. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Gyerekek, van negatív IQ is?
2018. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez bolondság. Festettem a hajamat menstruáció/megvonásos vérzés ideje alatt is,és akkor is, amikor nem volt meg. Semmi összefüggés nincs a kettő között, ugyanúgy befogta a hajamat a festék. (Sokszor még a füleimet is :D)
2018. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok es igen ritkán de létezhet olyan de inkább csak a szőkénél kicsit sárgás lehet
2018. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!