Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzàsgàtló abbahagyàsa...

Fogamzàsgàtló abbahagyàsa utàn kinek mikor jött meg az első menstruàció?

Figyelt kérdés
Bő kèt èvig szedtem Jangee fogamzàsgàtlót több mellèkhatàs miatt mult hónapban abbahagytam. Utolsó menstruàció november 13. A napokba meg kellene jönni, àllandóan nagy alhasi fàjdalmaim vannak de más jele nincs. Kinek mikor jött meg elsőnek? Közben december elejèn történt egy kis "baleset" mikor spermium került belèm. Olvastam hogy van akinek fogamzàsgátló utàn hónapokig nem jön meg. Na vègülis ha ènis ezek közè tartoznèk esetleg, akkor mikor teszteljek leghamarabb hogy a 2-i balesetnek lett e valami következmènye? (Mert ugye mensi kèsèse utàn kellene, de a gyógyszer abbahagyása utàn ugye lehet kifog maradni)
2018. dec. 7. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ėn nem ezt szedtem, de amikor abba hagytam akkor kb. az 5.hėtre jött meg
2018. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 évig szedtem Jangeet. Miután abbahagytam, az első tökéletesen időben jött meg. Azóta teljesen össze-vissza. Júniusban hagytam abba, a ciklusom azóta volt már 28 és 36 napos is, a legutolsó 30.

Tesztelni legalább 2 héttel az eset után célszerű.

2018. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2018. dec. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!