Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 vagy 5 napja késik a menstru...

4 vagy 5 napja késik a menstruációm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom.. már lehet 5 napja késik és kezdek megijedni.. Fura érzés van nèha a gyomromban és nem akarok nagyon enni, más tünet nem nagyon van.szerintetek mi lehet az oka? Van okom félni? Baj lehet?

18 éves lány vagyok



2018. dec. 10. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

5 nap késés az bárkinél előfordul,nem katasztrófa.

Ha védekezés nélkül élsz nemi életet,akkor már gázosabb a helyzet,de egy teszt segíthet kideríteni,hogyha terhességre gyanakszol.

2018. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátom mindig húz gumit a szexhez, védekezünk mindig. Csak ilyen még nem volt hogy 2 napnál tovább késett és elkezdtem kicsit parázni.. :(
2018. dec. 10. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár egy egész ciklus kimaradhat. Nem vagyunk gépek.
2018. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet,hogy kizárhasd a terhességet.
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi is lehet az oka. Késés, akár több napos is, mindenkinél előfordulhat. Akkor is, ha általában nem szokott késni.

Minél jobban rástresszelsz, annál később fog megjönni, a stressz pl. lehet egy oka a késésnek.

2018. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) sikerült megnyugodnom valamennyire. :)
2018. dec. 11. 05:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan is hogy nagyon ideges voltam és nagyon stresszeltem párom miatt és hirtelen megjött csak úgy, és olyan is hogy ugyanígy egy stresszes hét után késett pár napot. Pedig nekem is rendben van a ciklusom, mindig pontos. Bármi előfordulhat
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!