Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek! Nektek melyik hüvelyt...

Hölgyek! Nektek melyik hüvelytabletta vált be?

Figyelt kérdés
Megelőzés miatt szeretnék használni. Néha úgy érzem, hogy a hüvelyem szárazabb. Melyik a legjobb tabletta? Még krém is érdekel.

2018. dec. 11. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Hüvely szárazság ellen nekem nem segített, viszont ha néha néha szex után felteszek egyet, vagy heti egyszer csak úgy egyet, úgy nem jön vissza a gombám, ami korábban mindig kijott, nem kapok el fertőzést.

Szóval megelőzésre nekem is bevált.

Nekem ami legkevésbé bejött az az Idelyn Belliema Effekt, mert nagyon vizesedett másnap is, tocsogtam....

Hasznaltam már Canesflort, de most sokadjára Gyinophilus van. Reggel is fel lehet tenni, nem folyik. Ajánlom.

2018. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Én pár hónapja használtam Idelynt, de sajnos még másnap is folytam. Ezért kettévágtam egy tablettát, és úgy félben még elment, de valahogy nem az igazi. Ez a hüvelytabletta mennyibe kerül? Gondolom gyógyszertárban lehet beszerezni.
2018. dec. 11. 14:55
 3/9 A kérdező kommentje:
A párommal szexuális életet élünk, és fogamzásgátlót szedek. Emiatt is jó lenne egy megbízható tabletta.
2018. dec. 11. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Melyik mennyibe kerül?

A Canesflor drágább, azt hiszem min. 3000eFt.

A Gynophilust szoktam kifogni kb. 2500-ért,akkor van hogy veszek kettőt. Ha csak heti egyszer használod, sokáig elég!

Drogériákban is kapni, Dm, Rossmann, Müller, patikák. Figyelni kell az akciókat.

2018. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a Gynophilus-ra gondoltam! :) Köszönöm a választ, sokat segítettél.
2018. dec. 11. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Gynophilus, lactofeel jók szoktak nekem lenni, általában a gynophilust használom. Egyszer próbáltam Gynoflort, az nem jött be, nekem semmi pozitìv hatása nem volt (aztán persze másnak lehet hogy szuper).
2018. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom melyik a legjobb,de próbáltam párat.Száraszságra van az Ovestin,jó mert csak kis mennyiséget kell feltenni viszont hormon van benne.A Vagisánba nincs,de sok van egy adagba meg engem picit irritált.A Santes kúp állítólag nagyon jó,de nagyon hamar felolvad.Flórahelyre állításra nekem igazából egyik sem használt,de két orvos is azt mondta,hogy a Gynoflor a legjobb.A Lactofel állítólag csak a ph-t állítja vissza és felhelyezés után egyből kifolyt a fele.Kívülre használhatsz Cikatridina krémet vagy Ellen probiotikus krémet.
2018. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hormonos tablettákat nem szeretnék használni, mert így is szedek fogamzásgátlót. :)
2018. dec. 12. 11:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki pontoz le, de én mindenkinek "küldtem" a zöld kezet. :)
2018. dec. 12. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!