Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy elég komoly felfázáson...

Egy elég komoly felfázáson vagyok túl de más gond is lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön kezdődött sűrű vizelési ingerrel, pénteken reggel már nagyon fájt azonnal mentem a háziorvoshoz, kaptam is antibiotikumot amit be is szedtem. Szinte csak vért pisiltem borzasztó volt. Minden ilyen tünet elmúlt de még mindig nem jó valami. Pisilésnél olyan égő érzésem van, kicsit viszket a hüvelybement folyást nem vettem észre még. Ez lehet a felfázástól? Canesten krémmel kenhetem az érzékeny részt? Csütörtökön rendel a nődokim hozzá akkor tudok menni de addig is tennék valamit hogy jobb legyen és a Canestenre gondoltam.
2018. dec. 11. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt. Miután beszedtem az antibiotikumot, még több hétig diszkomfort érzésem volt a hüvelybe is, a hüvelybemenetnél is. Hogy ezt okozhatta e hólyaghurut, azt nem tudom, de azóta ha nem iszok eleget, mindig elkezdem érezni azt a fura érzést. Nagyon sokat igyál most még hogy átmosódjon a hólyagod, aztán csökkentheted, de legyen meg a napi 1,5-2l.

Szedj rendszeresen tőzegáfonya tablettát, tényleg sokat segít!


Tanga helyett normális bugyi, vastag zokni, hogy ne fázzon sose a lábad, és nagy WC után mosakodj meg alulról.

Én ha ezeket betartom, még úgy is néha néha érzem hogy kialakulóba van megint. De sokat iszom rögtön aznap, és elmúlik (bár gyorsan le is kopogom).

2018. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2018. dec. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!