Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés vizelés közben és után?

Égő érzés vizelés közben és után?

Figyelt kérdés
Sziasztok először is leszögezném már voltam vele dokinàl aki írt fel hüvelykúpot ( fertőzés áll fent) amit első nap mikor használtam vagyis utána következő nap( mivel este kell) jó volt elmult a kellemetlen égés. Még a következő nap sem volt annyira vészes de harmadik nap azaz ma annyira nagyon rossz volt hogy muszáj voltam már most reggel használni egyet. Az orvos azt mondta minden második nap használjam de a dobozon az áll hogy naponta. Mennyire lehet bajom ha minden nap használom valamint tud e valaki olyan krémet ami esetleg elmulasztaná ezt az égést 2 “szedés” között. Köszönök minden választ.

2018. dec. 12. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyed nem éghet mert oda gondolom nem folyik be a pisi.

Nem felfázva vagy?

2018. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te felfáztál (húgyúti fertőzés), és ennek köze nincs a hüvelyhez.
2018. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de mint mondtam voltam nőgyógyásznál. Itt nem a pisi befolyásáról van szó, hanem hüvely gyulladásról ami égő vizelet ürítéssel is jár. A kérdésem az volt használhatom e minden nap a gyógyszert amit az orvos felírt vagy mivel ő azt mondta két naponta a két szedés közt van e valami vény nélküli készítmeny ami segítene az égés elmulasztásában?
2018. dec. 12. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyógyszert a használati utasítás alapján normál esetben naponta lehet használni, akkor te is használhatod naponta.

Egyébként milyen kúpról van szó? Valami antibiotikumos? Mert akkor nagyon csodálkozom, hogy kétnaponta kellene használni, az antibiotikum kúrában ugyanis nem szabad szünetet tartani, mert az növeli a rezisztencia kialakulását, a kúra hatástalanságának esélyét.

2018. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos mert nincs neve ilyen gyogyszertári kúpról van szó. De akkor naponta fogom köszönöm :).
2018. dec. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!