Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás?

Hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Novemberi peteérésem előtt kezdődött a folyásom. Azóta is tart és már a decemberi peteérésnél tartok. Menstruáció előtt és után is volt-van. Ilyen még nem volt. Persze szokott lenni,pár napig. De most már egy hónapja folyamatosan,egy nap sem maradt ki.. hol átlátszó,hol picit fehéres. És a megszokotthoz képest nagyon sok. Így is normális még? Lehet összefüggésben hogy kb egy hete folyamatosan fáj a derekam,olyan mensi előtti fájdogálás (de az még 2 hét), meg nyomást érzek a derekamban. Alhasam is fáj nem egyfolytában,de minden nap érzem. Émelygek,hányingerem van.

Lehet komolyabb nőgyógyászati problémám? Elmenjek dokihoz? Vagy ezekek normálisak csak én vagyok érzékenyebb ezekre most? Köszönöm a segítő válaszokat!



2018. dec. 12. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek szinte minden nap van egy kevés fehérfolyása. Így tisztul a hüvely. Ez teljesen normális. Semmi bajod.
2018. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor okés :) és ez a derékfájás?
2018. dec. 12. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg nem normális. Persze, lehet pici folyás mindennaposan, de ahogy leírod, hogy sokkal több, mint amit korábban megszoktál, meg alhasi fájdalmaid vannak, én a helyedben elmennék nődokihoz, minél előbb. Nem tudom, nálatok mennyi idő, mire bejutsz, én legutóbb majdnem egy hónappal későbbre kaptam időpontot, plusz most az ünnepek is jönnek, úgyhogy minél előbb jelentkezz be! A kivizsgálás semmiképpen nem árt, már csak a biztonság kedvéért is ajánlatos lenne az esetedben.
2018. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm. Akkor még a héten megpróbálok bejutni a dokihoz.. :)
2018. dec. 12. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!