Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés, pánik?

Erős vérzés, pánik?

Figyelt kérdés

Szóval 20 vgyok éd igen,már vagy 6-7 éve menstruálok.

Eléggé rosszul szoktam lenni a vét látványától,hasfájós is vagyok hányingerrel,valamitn viszonylag mindig elég bő a vérzésem.

Eddig otthon laktam,anyukám ilyenkor mindig nyugtaott,ha rosszul voltam/hánytam segített. És megnyugtatott a tudta,hogy ott van mellettem.

Idén elköltöztem az egyetem miatt egy másik városba és egyedül élek.

Eddig úgy jött ki,hogy amikor megvolt éppen otthon voltam.

Most viszont itt vagyok a fővárosban egyedül éd ma reggel megjött.

Hasfájás,sok van,hányinger és állandóan kerülget a rosszullét a tudattól hogy nincs itt velem senki.

Haza nem tudok menni,mivel folyamatosan vizsgázom.:(

Valaki megnyugtatna legalább itt?:(

20P


2018. dec. 13. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*20L
2018. dec. 13. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy és vagy 7éve menstruálsz. Ideje lenne ezzel egyedül megbirkóznod, hiszen nem tart örökké. Szedj ilyenkor fájdalomcsillapítót, igyál sok folyadékot és fogadd el, hogy nő vagy és ezen átkell esned neked is, mint minden nőnek a világon!
2018. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És egy jótanács, fordulj pszichológushoz, mert nem normális, hogy ennyire pánikolsz egy teljesen természetes dologtól. Én is rosszul vagyok a vértől, de mégsem reagálok így, amikor megjön.
2018. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fejben dől el. Felnőtt nő vagy, ideje megszoknod a dolgot, mert bizony még sok évig fogsz menstruálni.

Vegyél be gyógyszert, zuhanyozz egyet, tegyél a hasadra melegvizes palackot, tornázz... Van millió módszer.

2018. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami növényi nyugtatód, akkor azt vedd be! Nem lesz semmi baj, ne félj. Aminek le kell válnia, az jobb ha távozik. Erős vérzés az jó, mert kitisztul a méhed, és sok problémát megelőz. Ilyenkor feküdj le, vagy próbálj meg pihenni. Menj el a nőgyógyászodhoz, ha elmúlik a menstruációd, és kérj tőle Ergam cseppet. Ez csökkenti az erős vérzést, összehúzza a méhet. Igyál egy jó erős citromfű teát.
2018. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,már jobb :)

Igen tudom hogy ez nem normális,de az első nap mindig ezeket érzem,2.nap már jobb.

Ez van,ilyen vagyok:)

2018. dec. 14. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
De ez pont olyan dolog, amin változtathatsz, mert csak a fejedben van a probléma.
2018. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!