Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek már E-colija?...

Volt valakinek már E-colija? Hogyan gyógyult meg?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. 20 éves lány vagyok, lassan egy éve küzdök az e-colival (tenyésztés alapján természetesen), többszöri betadine kúrán és hüvelyflóra helyreállításon vagyok túl, de egyszerűen nem jövök helyre. Az orvos nem volt hajlandó antibiotikumot felírni, mert állítólag erre nem használ. Sárga folyásom van, és már jó ideje nem tudtam lefeküdni a barátommal, mert borzasztóan fáj, ráadásul azt olvastam, hogy ettől meddő is lehetek...

Mit csináljak még? Sírni tudnék.. Egyébként azt sem tudom, hogy kerülhetett a hüvelyembe, mivel mindig odafigyelek a higiéniára.

Valakinek valami tanács?


2018. dec. 13. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik orvost keress! Nem létezik, hogy nincs rá megoldás. Az E coli okozza egyébként a húgyúti fertőzéseket, és arra is van megoldás.
2018. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A folyas az gombara utal, nem pedig bakterialis fertözesra. Az e-coli, pedig bakterium. Az antibiotikum csak a bakterialis fertözesekre hasznal- tehat, az orvosnak lehet, hogy igaza van, hogy nem adott antibiotikumot, ha gombas fertözesröl van szo, mivel arra nem hasznal az antibiotikum. Ha a vizeletben nitrin van, azt jelenti, hogy bakterialis hugyuti fertözesed van. Ha feher versejt (Leukozyt) is, akkor az megerösiti ezt. A gyogyszertarban te is tudsz venni tesztcsikot- en a Comburt ismerem- a vizeletvizsgalatra, es otthon sajat magad le tudod ellenörizni, hogy mi a rendellenesseg a vizeletben. Lehet, hogy nem is a hüvelyeddel van a problema, hanem holyaggyulladasod van. Olyan közel van a kettö, hogy sajnos nem lehet a fajdalom alapjan megallapitani, hogy a hüvely, vagy a holyag faj.Az orvosnak ezt konkretan meg kellene tudni mondania. Kerdezz ra, hogy mit lat a vizeletben.
2018. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok megint, Ha az orvos e-coli bakteriumot talal a vizeletben, akkor arra a D-Mannose port probald ki,mielött antibiotikumot szednel, sokan esküdnek ra, en most probalom. De vigyazat, a D-Mannose csak az e-coli bakterium ellen jo. Sok mas bakterium is okozhat emellett problemat, amire a D-Mannose nem hasznal.
2018. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!