Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés miatti, gyaloglás...

Méhsüllyedés miatti, gyaloglást elletetlenítő fájdalmakra milyen fájdalomcsillapítót tudnátok javasolni, hogy el tudjak menni legalább a postára csekket feladni? Olvasd végig.

Figyelt kérdés
Meg kellene műttetnem magam súlyos méhsüllyedés miatt, de addig is amíg ez megtörténik, nem tudom, hogyan lássam el magam. Nincs már egyetlen élő rokonom sem, és olyan fájdalmaim vannak, hogy alig tudok még itthon is közlekedni, pedig ki kellene járnom napi szinten a lakásból, hogy vehessek magamnak fontos dolgokat pl. élelmiszert stb., meg fel tudjam adni a csekkeket. Nincsen senki, aki rendszeresen eljárna helyettem, ezért kérlek mondjatok valamilyen gyógyszert, ami lecsökkentené a fájdalmat annyira, hogy bírjak gyalogolni. Algopyrin van egy pár szem itthon, de nem nagyon hat ebben az esetben sajnos.
2018. dec. 14. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésben elírtam véletlenül egy szót, nem "elletetlenítő", hanem "ellehetetlenítő"!
2018. dec. 14. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj az orvossal. Lehet, hogy a műtétig fel lehetne tenni legalább egy pesszáriumot.
2018. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyum hasonló helyzetben volt, neki az Algoflex M bevált.
2018. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!