Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyire csúnyűk/...

Szerintetek mennyire csúnyűk/ előrehaladottak bütykök? Elkerülhető a műtét? Kép lent 25/L

Figyelt kérdés
A lábam: [link] volt pár hülye évem a középsuli végétől az egyetemig amikor sokat hordtam magassarkút, és ettől a bütyök is megjelent. A,ióta azonban nem hordom, nem nőttek tovább. Fájni is csak akkor szoktak ha nagyon sokat gyalogolok. iszonyúan félek a műtétektől, vértől, kórháztól, szóval szerintetek ezzel meddig lehet kihúzni? Tapasztalatok? Vagy 40 éves koromra már szörnyű lesz a lábam?

2018. dec. 14. 17:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Itt a kép megint, a link nem jó: [link]
2018. dec. 14. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jó a kep
2018. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
már jó
2018. dec. 14. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Én most 45 vagyok, nagyobb a bütyköm mint neked. Az utóbbi évben nött szerintem. Viszont én sosem hordtam magassarkút. Nekem veleszületett deformáció. Olyannyira, hogy csak pár éve esett le, hogy a nem bütykös láb a normális. Nem nagyon foglalkoztammás lábával, de mindig úgy néztem a normális lábakra, hogy mennyire fura kinézetük van. Nem is tetszenek :D ùgyhogy nekem nem csúnya a bütyök, söt! :D

Én nem szivesen müttetném meg amúgy. Nekem sem okoz problémát és a m¨tét sem garancia. Bármikor vissza nöhet.

2018. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem csúnyák, de láthatók. Ezt nem kell megműteni. Kényelmes, tág cipővel visszaáll a rend...
2018. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, talán kicsit jobban. Ha majd fáj, akkor lehet, hogy müteni kell, addig csak esztétika.
2018. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a jobb oldali egy kicsit rosszabb állapotú, mint a baloldali (az kisebb), de bütyökkorrektorral vagy -sínnel valószínűleg kezelhető.

Amúgy tetszik, hogy széles a lábfejed:).

2018. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szilikon bütyök korrektort vegyél nappalra. Éjszakára pedig sínnel ellátott korrektort. Napi gyógytornát ne hanyagold el, akkor kordában lehet tartani, még javulhat is. Manuálisan is tornáztathatod kézzel.
2018. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En 28 vagyok, ennel nagyobb butykokkel, es jol van ez igy...neha faj, de kibirom. En sokat jarok magassarkuba, eszemben sincs muttetni egyelore....
2018. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy képet tudsz küldeni priviben hogy mekkorák? Milyen gyorsan nőnek?
2018. dec. 15. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!