Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyik hónapban idegesség...

Hanna1999 kérdése:

Ha egyik hónapban idegesség miatt hamarabb jön megy a következöben is hamarabb fog vagy akkora vissza áll a szokásos napra?

Figyelt kérdés
nem szedek fogamzás gátlót 18.án szokott megjönni de elözö honapban 16.án jött most akkkor mire számitsak
2018. dec. 14. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben és októberben is 18-án jött meg, akkor 30 napra jött meg. Október 18-tól 30 napot számolva novemberben 17-én kellett volna megjönnie. A szervezeted nem tudja, hogy hányadika van, csak a két menstruáció között eltelt idő hossza egyforma. De hogy egy nappal előbb vagy később fog most megjönni, azt senki nem tudja megjósolni. Nekem általában ha egyszer korábban/később jön meg, következő hónaptól már visszaáll. De olyan is volt, hogy egyszer 5 napot késett, és onnantól vagy fél évig 28-29 nap helyett rendszeresen úgy 33 napra jött meg. Aztán, mikor már kezdtem ezt megszokni, visszaállt 28-29-re.
2018. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!