Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol kohoghetek mar 2 hete?

Mitol kohoghetek mar 2 hete?

Figyelt kérdés

2 hete folyamatosan kohogok, korulbelul azota, hogy tobb cigit szivok (elotte max havi 1 szal volt, most minimum napi 5), de akkor fujt meg a szel is jobban, leizzadva. A hatam, mellkasom nem faj. Eddig szaraz kohoges volt, a napokban mar felszakad. Talan kicsit kezdek taknyosodni, de altalaban reggel erzem, napkozben elmulik es csak a kohoges van. Semmi mas, nem folyik az orrom, nincs lazam, nem faj a fejem. Csak kohogok. Elobb volt egy olyan kohogesi rohamom, hogy majdnem hanytam. Lehet felrenyeltem a nyalam, nem tudom, azt vettem eszre hirtelen, hogy iszonyatosan kohognom kell es nem kapok levegot. Ahogy veszem a levegot olyan, mintha csontszaraz lenne a torkom, ez is neha irritalja, eloidezi a kohogest, kapar, csikiz. Most mar megfordult a fejemben a gegerak is... mitol mulik el ez es mi lehet ez?

21/L


2018. dec. 14. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*azt kihagytam, hogy ma mar nem gyujtottam ra, hatha javul.
2018. dec. 14. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bronchitis, aminek javulását a dohányzás hátráltatja. Köptető és köhögéscsillapító.
2018. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent a torkom sem faj, nem erzek gyulladast, semmit. Koptetos Neo Citrant ajanlott a gyogyszeresz, az jo lehet?
2018. dec. 14. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Robitussin a köptetős az segíthet. Ne dohányozz, mert könnyen tüdőrákot kaphatsz. A rák nem válogat. Fiatal korban is lehetséges. Nekem barátnőm kapta meg, ő is dohányzott.
2018. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!