Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyjak le es tomegnovelozzek...

Fogyjak le es tomegnovelozzek vagy kezdjek el most tomegnovelozni?

Figyelt kérdés

Na szoval, kb 7 honappal ezelott 54 kg voltam (162 cmhez). Ez idealisnak tunik, de 58fol fogytam le es eleg vekony voltam, foleg a hasam.

Fenekem sose volt, ez zavart. Mell idealis.

Viszont most hivtam 9 kgot.. 63 vagyok es nagyon zavar. Dietazni mar elkezdtem(egeszseges etkezes mint regebben), azzal semmi gond. Viszont meg igyis az a celom, hogy vekonyabb legyek (foleg derekra) de a fenekem meg nagy es formas, kerek legyen. Mit csinaljak? Dietazzak amig keves a testzsirszazalekom vagy kezdjek el most edzeni tomegnovelovel? Amugy ha az utobbit csinalom, a zsir le fog menni a testemrol?

Ja es kondiba fogok jarni, jovohetre mar foglaltam idopontot szemelyedzohoz. Hanyszor jarjak el es milyen gyakran csinaljak fenekgyakorlatokat?

Regen csak labra edzettem, heti 3 labedzes az jo? Vagy heti 2 lab, es 1 nap cardio?



2018. dec. 15. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért fizetsz a személyi edzőnek,hogy megválaszolja ezeket a kérdéseket.
2018. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert mas velemenye is erdekel.
2018. dec. 15. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

A tömegnövelőt azt felejtsd el étkezz egészségesebben, sportolj edz attól a hasad és a feneked is jobb lesz.

személyi edzővel konzultálj, megsúgom havi 2-3 kg fogyás az a természetes és az az amit a bő is képes elviselni így nem fog rajtad lógni mint sok máson.

2018. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!