Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nagyon fáj, mi lehet ez?...

SOS! Nagyon fáj, mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja szájjal elégített ki a párom, akkor úgy éreztem párszor mintha megszurt volna, majd éjszaka égett, viszketett... Utána másnap már nagyon fájt az egész, mozogni is alig tudok tőle, pisilni is borzasztóan fáj, sírva szoktam néha kijonni a wcről. El akarok menni nőgyógyászhoz, fel is hívtam, adott egy időpontot szerdára(!!)

Mondtam neki, hogy nagyon fáj, nem tudom hogy fogom egyáltalán feltenni a lábaimat és hogy bírom ki hogy hozzám nyúl...

Azt mondta bunkón, hogy majd megoldjuk és elköszönt...


2018. dec. 16. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Std centrumban ellátnak
2018. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Összeszedtél valamilyen fertőzést.

Szerdáig esetleg Canesten krémmel kenheted. Hivatalosan gombára van, de a bőrgyulladásos tüneteket is enyhíti, így lehet segít elviselhetőbbé tenni a fájdalmat.

Esetleg sós fürdővizet csinálj magadnak, addig se viszket, míg benne ülsz.

Kitartás!

2018. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ügyeletre menj, ott az orvos továbbküld a nőgyógyászhoz, a kórházba.

Ha ügyeletről viszed a beutalót, szó nélkül ellátnak.

2018. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy rengeteg sűrű barnás folyásom van és egy ponton néha véres is. Bár nem tudom hogy a folyás a hüvelyből jön e, lehet hülyén hangzik, de mintha máshonnan is folyna.

Mikor óvatosan hozzá értem, duzzadtnak éreztem és mintha ki lenne száradva vagy repedezve a nagyajkam széle és tényleg úgy is fáj, mintha úgymond szakadna.

2018. dec. 16. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán túl durva volt hozzád a párod
2018. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi fáj pontosan? Csíp ha pisilsz? Sűrű pisilési ingered nincs?
2018. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha pisilek a kisajkamnak egy része iszonyatosan fáj, úgy tudok csak pisilni, hogy egy papírral szorítom kicsit hogy máshogy follyon.
2018. dec. 16. 15:48
 8/13 A kérdező kommentje:
De bárhogy mozdulok fáj, csak furcsán tudok menni is tőle.
2018. dec. 16. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Mid vérzik? Nem tudod eldönteni hogy a hüvelyedből jön e vér, vagy pedig a pisidben van (és a húgyhólyagból jön)???

Ezzel ne várj szerdáig. Vagy keress egy magán dokit, aki rögtön fogad ha mondod neki, milyen panaszod van (mert az erős fájdalom, vérzés elég sos), vagy menj el a nőgyógyász szakrendelésre az sztk-ba kórházba, oda ahová tartozol!

2018. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kisajkam vérzik, de csak pár pötty. Kisebesedett és azért, arra gondoltam.
2018. dec. 16. 16:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!