Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé meg vagyok ijedve,...

Eléggé meg vagyok ijedve, szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Este fájt már a hasam, puffadt, de gondoltam reggelre jobb lesz. Reggel még jobban fel voltam puffadva, úgy éreztem kell mennem wcre, de nem. Úgy gondoltam székrekedésem van, később nehezen, de tudtam valamit produkálni a wcn, szinte mint a "nyúl". Azóta úgy érzem úgy fél óránként, hogy megy a hasam, görcsöl, fáj. Mikor úgy érzem hogy kell és megyek nem jön más mint fehér hab, nyálkás fehér valami, mint mikor orrot fújunk, vagy még valami sárga folyadék azt pedig ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor valaki sokszor hányt és nem jön semmi csak az a keserű sárga folyadék. Ugyan azok az érzések mint hasmenésnél, de semmi olyan jellegű nem jön. Mi lehet a gond? Mitől lehet?
2018. dec. 16. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez akár még bélelzáródás is lehet. Vagy gyulladás. Menj vele dokihoz!
2018. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!