Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek SZTK-ba tablettá...

Holnap megyek SZTK-ba tablettát feliratni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, kell vérvétel, annak az eredménye után megint várhatok 2-3 hetet, mire fogadnak? vagy soron kívül visszamehetek az eredményért? már egy hónapja kértem az előjegyzést, és most jutok be.. illetve rákszűrésem is esedékes... szóval így valszeg holnap még nem kapok receptet? mik a tapasztalatok? köszönöm!
2018. dec. 16. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sztkban nem kértek vérvételt, meg semmi. Megvizsgáltak, aztán adták a receptet, szia’

De nyilván jobb, ha megvizsgálnak rendesen.

2018. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hmm, azért én szeretném, ha alapos lenne, szóval végülis ha várni kell, akkor várni kell, főleg ha olyan gyógyszer, amit évekig szedhetek...


köszi a választ!

2018. dec. 16. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem előírás tabletta felírása előtt semmilyen laborvizsgálat, ha nincs rá speciális indok.

Megvizsgálnak, levesznek egy rákszűrés t, kérdeznek pár dolgot és kapsz egy receptet.

2018. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!