Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nos,az történt,hogy kb 2 napja már az van,hogy csak esténként,fürdés előtt,elvégzem a folyóügyeimet,és amikor megtörlöm magam wc papírral,elkezd csípni a puncim. Tudom,hülyén hangzik,de ez van. És miután megtöröltem magam wc papírral,elmegyek fürdeni. Fürdés alaft is csíp,és ugye most mensizek,és nem használok tampont,ezért nem törölközővel törlöm meg magam,hanem wc papírral. Aztán megtörlöm utána nedves popsitörlőkendővel,és elmúlik a csípés. De ez csak fürdés előtt van,és akkor,amikor mensizek. Ja,és tusolok.
2018. dec. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak Bepanthen kenőcsöt a patikában! A vérzés alatt felmaródik a bőröd.
2018. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A nedves törlőkendő nem rossz, DE intim tájra, inkább használj intim törlőkendőt. Én Niveát (Nivea intimót) használok. Próbáltam mást, olcsóbbat is, de visszatértem erre.

Valószínűleg az lehet, amit előttem is írtak, hogy felmaródik a nyálkahártya a wc papírtól (bár nem tudom milyen fajtát használsz, mert elképzelhető, hogy illatosított, és akkor emiatt is lehet) menses alatt.


Szóval az intim törlőkendő azért is jó, mert a hüvely ph értékéhez van igazítva, és tudtommal tejsavas, ami használ az intim részeknek.


[link]

2018. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ez nem fertőzés,mert nappal egyáltalán nem csíp :D De ez akkor nem olyan nagy “baj” ugye?
2018. dec. 17. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha - mint írtad - a nedves törlőkendőtől elmúlik, akkor biztos, hogy nem. :)
2018. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!:)
2018. dec. 18. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!