Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van begyulladva a kis,...

Mitől van begyulladva a kis, nagyajkaknál, csiklómnál?

Figyelt kérdés

Már hosszú hónapok óta viszket, fáj, csíp és nagyon piros. Nagyon nehezen bírom már.

Voltam orvosnál nagyon sokszor, sok gyógyszert be is szedtem, de semmi nem használt. Csináltak tenyésztést is, de negatív lett. Gondoltam allergiára is, de fogalmam sincs, mire lehetnék az. Vagy komolyabb dolgokra is, de nagyon félek. :(


2018. dec. 16. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj priviben: Korod? Nemi életed? (Esetleg különcségeid?) Rossz szagok? Általános egészségi állapotod, betegségeid? Milyen közösségekben fordulsz meg? Föleg a kezdeti tünetek elötti dolgok.
2018. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Allergiás lehetsz tusfürdőre, samponra (lefolyhat arra is), az alsónemű anyagára, illetve mosószerre, amivel a bugyid mosod... szóval lehetőség az van.


Egyébként: labort csináltattak-e? Vércukrot is néztek?

Mivel a cukor betegség egyik tünete is hasonló.


Volt egy kolleganőm (ráadásul ápolónő, akárcsak én), ő mindig Neogranormon kenőcsöt íratott fel a dokival, ugyanilyen tünetekre. ((By the way: a neogramormon tényleg hatásos oda, ha nem allergia az ok.)) Sajnos a kolleganő belehalt az elhanyagolt cukorbetegségébe, és ez is csak utólag derült ki. Mert az egészségügyesek is hajlamosak félvállról venni a saját bajaikat. Az meg más lap, hogy a dokinő csak felírta a kenőcsöt, s eszébe sem jutott minimum egy labort kérni...

2018. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolokat! Első, írtam.

A cukorbetegséget kizárnám, 1-2 hónapja voltam vérvételen, minden eredményem jó lett.

2018. dec. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!