Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol duboghet a fulem?

Mitol duboghet a fulem?

Figyelt kérdés

Olyan, mint mikor asit az ember es akkor mashogy hall. Ez is olyan, bizonyos idokozonkent fel masodpercre bezsong. Nem faj, nincs begyulladva, nem sipol, nem bug. Mi lehet ez? Meg vagyok egyebkent fazva, legalabbis kohogok. Csak a jobb fulem csinalja ezt reggel ota.

20/L


2018. dec. 17. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfázás miatt van, kevésbé jut levegő a középfülbe - gondolom.
2018. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat kohogok, lazam meg ilyenek nincsenek. Akkor megnyugodtam. :) Koszonom a valaszt! Mar azt hittem, hogy valami tulnyomas van a fejemben.
2018. dec. 17. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Idegi eredetű dolog is lehet, magas vérnyomás is. Esetleg egy középfül-gyulladás. De szerintem nagyon jó az esély, hogy a megfázásod egy kellemetlen kísérője. Figyeld magad...és ha rosszabbodna a helyzet, akkor vedd komolyan! Említsd meg olyannak, aki segíthet, vagy segítséget kérhet a kivizsgáláshoz!

Mielőbbi gyógyulást, jó egészséget: szedd össze magad az ünnepekig! :)

2018. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Antidepresszans esetleg? Bar eddig ilyen panaszt nem okozott, szeptember ota szedem.
2018. dec. 17. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj, nem kell mindentől megijedni, ne ott keress összefüggést, ahol nincs. Azon legyél, hogy mielőbb kikerülj a betegségből !


Egyébként, ha egy antidepresszánsnak ilyen "mellékhatása" lenne, az már régen rossz! És már régen jelentkezett volna.


Ha már mindenáron a net előtt gubbasztasz, akkor citromos, vagy egyéb, tea, amit szeretsz, méz, melegítő... És jobb lenne, ha vízszintesbe tennéd magad, netmentes helyen egy jót szunyálnál. Az esetleges lázat is inkább előzd meg.


Aztán, ha kikúráltad magad, kint vagy a megfázásból és még mindig tapasztalod a füledben, amit most, akkor szépen veszed a fáradságot, meg a kabátodat, sapkádat, sáladat és megteszel annyit a magad érdekében, hogy megtudod, mi az ok.

Kint mászkáltál, amikor az a bolond szél volt?

Sztem középfül-gyulladás, de abba nem feltétlenül kell belepusztulni. Ha így folytatod, te leszel a család képzelt betegje és a gyógyszergyárak kedvence.

Vitamin, gyümi, sok-sok folyadék, könnyű kaják, meleg kuckó és öltözék. Ha baromira utálod, akkor is.

És nyugi, olvass, zenélj magadnak, ha tudsz, mittudomén: de lazíts ! Legyél már jó egy kicsit magadhoz: pl. totál netmentes helyen szunyálj egy kiadósat. Csodákat tud tenni egy kis nyugalom. Ráadásul antibiotikum-és szteroidmentes gyógymód. Algo legyen, meg az ügyelet száma, ha nagyon parázol. Egy hét múlva karácsony, szal mielőbb kapirgáld össze magad és megmaradsz! Szép ünnepeket, üdv.

2018. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, 2 hete fujt meg nagyon a szel, akkor kezdtem el kohogni, akkor meg csak szaraz kohoges volt.
2018. dec. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!