Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emiatt kaphattam el a hüvelygo...

Emiatt kaphattam el a hüvelygombát? 21/N

Figyelt kérdés
Hüvelygombám van, sokat gondolkozom rajta mitől kaphattam el. Van párom már 2 hónapja és mindig óvszerrel szexelünk, viszont mindig megújjaz szex előtt úgy hogy nem mossa meg a kezét. Pár napja a kocsijában szeretkeztünk és előtte voltunk boltba, ott ügye fogdosta a pénzt, aztán fogta a kocsin a kormányt, és után este megújjazott de akkorra már nem volt tiszta a keze mivel nem mosta meg. Tehát emiatt elkaphattam ?

2018. dec. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán. Miért hagyod, hogy úgy ujjazzon, hogy előtte nem mosott kezet??
2018. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdesedben a valasz. Nem lehet hanem biztos, jobb ha nem engeded neki
2018. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy többet ilyen nincs! Előtte vagy kézmosás, vagy nincs újjazás.
2018. dec. 18. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől inkább bakteriális fertőzést kaphatsz el, nem hüvelygombát, de igen, elkaphatsz így fertőzést, hogy nem tiszta kézzel nyúlkálnak oda.
2018. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, emiatt is elkaphattad de számtalan dolog van még ami miatt kialakulhat.
2018. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rásegít. Alapból előfordulnak gombaspórák a hüvelyben, kis számban nem okoz panaszt, de legyengült immunrendszernél könnyen felszaporodhat.


Mielőtt hozzád nyúlkál kézmosás, vagy valamilyen alternatíva-kézfertőtlenítő, törlőkendő.

2018. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy csak egy kérdés. A párod miután hazaér nem mossa meg a kezét?
2018. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!