Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem múlik a menstruációm?

Mért nem múlik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja tart a problémám. Volt párommal szét mentünk utánna teljesen rendben megtörtént a menstruációm tüneteim nem voltak bár tény hogy sajnos nem védekeztünk. Új párommal az első együtlétünkre rá egy napra a (menstruációm után egy héttel) ismét elkezdtem vérezni de sokkal erősebb vérzés volt mint eddig bármelyik menstruációmnál.7-8 napig folyamatosan véreztem majd egyik napról a másikra elmúlt. 1-2 napig nem is volt utánna problémám de azóta ismét vérzek igaz hogy csak pár csepp de mar 2-3hete megállás nélkül kicsit barnásabb és darabos néha kifejezetten büdös vér.

Semmilyen tünetem nincs azon kivül hogy pár napig érzékeny volt a bal petefészkem néha fájt de nem volt zavaró majd pár napra rá elmúl utánna hasonló képpen elkezdett fájni a jobb is. 2 hét múlva kaptam időpontott az orvostól de addig is szeretném tudni volt e már valaki hasonló cipőben.



#Menstruáció-erősvérzés
2018. dec. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nem vagyok túl jó az ilyesmiben, de ha 2-3 hete folyamatosan vérzel és barnás és büdös, akkor az nem menstruáció, hanem valami baj van. Plusz még fájdalmaid is vannak. Ilyenkor nem kell időpont az orvoshoz, menj el és megvizsgálnak. Így is elég sok idő eltelt már, ne várj ezzel még hetet.
2018. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zavaro a fájdalom ami 2-3 napig tarott semmilyen problémam nincs. Persze megyek orvoshoz de csak 2.ára kaptam időpontott épp azért mert komolyabb bajom nincs.
2018. dec. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!