Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma 18. dikán kellett volna...

Ma 18. dikán kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Mindig előbb szokott. Ez baj vagy 2-3 nap késés normális? De 1 hete ezelőtt már görcsölt a hasam.

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De hát ma van 18-a, még van közel 8 óra a napból. És mivel nem robot vagy, az is előfordulhat, hogy késik pár napot, egy hét sem probléma. Ha csak nemrég jött meg és fiatal vagy, akkor az se gond, ha egyszer kimarad.
2018. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éve van menstruációm akkor is normális?
2018. dec. 18. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egészen addig nem lett teljesen pontos a menzeszem,amíg nem szültem. Azaz 15 éven keresztül csak nagyjából tudtam,hogy mikor kell megjönnie. Van akinek sosem áll be percre pontosan.
2018. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 2 éve menstruálsz, akkor pláne normális. De ne stresszelj, hiszem még nem is késik, és lehet, hogy a stressz miatt fog. És mint írtam, ha ebben a hónapban kimarad egyszer, az se baj.
2018. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért görcsölt a hasam akkor?
2018. dec. 18. 16:49
 6/7 A kérdező kommentje:
És eddig szinte mineig előbb jött meg sose késett a 2 év alatt most miért?
2018. dec. 18. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én úgy 20 éve menstruálok, és nekem is pontos szokott lenni vagy egy-max két nappal előbb jön meg. Aztán valamikot tavaly ilyenkor 5 napot késett. Na bumm. Ez már csak ilyen.
2018. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!