Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg? Fontos!

Miért nem jött még meg? Fontos!

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk még babát semmiképpen, mindig védekezünk gumival. A gumi nem szakadt el most sem, legalábbis akkor észleltük volna vagy legalább a párom kidobáskor, hogy a cucc nem marad meg benne. Nem olyan pontos a menstruációm, de olyan 28-35 napos is lehet a ciklusom, változó. De ma vagyok a 35 napban és semmi, annyi, hogy a mellem feszül és érzékeny pár napja, kicsit a méhemnél éreztem , hogy meg fog jönni, valamint pattanások is ugyanúgy előjöttek , de még mindig semmi. Nemis az, hogy aggódom, mert tudom, hogy normálisan védekezünk, de akkoris kicsit megvagyok most ijedve. Az utolsó menzeszem november 15-én kezdődött és 20-án el is múlt. A mensis naptár az ovut november 23-tól december 1-ig jelzi, leginkább nomber 28-ra írja a legtermékenyebbséget. Ez az aktus december 5-én volt, akkor úgy élvezett el, hogy bennem , de szigorúan gumival és utoljára most 11-én voltunk együtt - ugyanúgy gumival, sőt, itt én fejeztem be neki kézzel - és szájjal, tehát biztosan nem kerülhetett belém sem előváladék sem sperma. A szexuális étvágyam inkább nagyobb (ált. mensikor mégjobban kívánom).


Szerintetek ez normális? Kicsit már idegesít, hogy nem tudom melyik nap fog megjönni. 🥺 És az idegesít méginkább, hogy tudom, hogy nem kockáztatok, az aktus elejétől a végéig fent van a gumi, és mégsem jött még meg. A mensis naptár már nem érti mi van, folyamatosan kapom az értesítést, hogy írjam be mikor kezdődött. 😃 (Flo alkalmazás)

Volt valakinek ilyen?! Esetleg praktika, hogy megjöjjön már . Ma megyek edzeni, forró fürdőt mindig veszek este, van hogy fél óráig vagy egy óráig csak fekszem bent.

Válaszokat előre is köszi.



2018. dec. 19. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze magad is írod, hogy nem szokott pontos lenni, ma van a 35. nap, még csak nem is késik.

Biztos vagyok benne hogy pár nap múlva megjön, de akkor sincs feltétlen gyerek a dologban ha 1 hónap kimarad, de akkor azért csinálj egy tesztet.

2018. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most is érzek valamit a méhemnél, de mintha direkt nem akarna megjönni. 🤣
2018. dec. 19. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Feleslegesen izgatod magad miatta, ez még teljesen normális. Nem ritka az egy hetes késés sem, a tied meg még nem is késik.

Nekem egyszer 2,5 hetet késett, szinte kimaradt, sem korábban, sem később nem volt hasonló, normálisan jött meg. Szóval ilyenek vannak. Nyugi, ne foglalkozz vele, mert attól is késhet, ha azon őrlődsz, hogy "mikor jön már meg". :D

2018. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom 😀 Próbálok másra koncentrálni és nem aggódni.
2018. dec. 19. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megjött, köszi !
2018. dec. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!