Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a legerősebb napon egy óra...

Ha a legerősebb napon egy óra alatt telik meg az OB mini, akkor a Normal meddig bírná kb? A Super már túlzás lenne?

Figyelt kérdés
A mini első napon kibírt 4 órát is, amíg nem volt olyan erős, második nap már óránként kellett cserélnem, utána megint kibírt kb 3 órát. Gondoltam átváltok Normal-ra, csak nem tudom mekkora különbség van köztük, mert ha nem sok , akkor inkább veszek Supert.
2018. dec. 20. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tapasztald ki magadon, hogy neked mi a jobb. Én kb 10 év tamponhasználat után mertem először supert venni, mert nagyon nagyra megszívja magát. Így is néha kb megszülök mire kiszedem, pedig nekem a legerősebb napon az is max 3 órát bír ki.

Ha éppen elkezdtél minit használni, akkor ne ugorj egyből a superre, hanem próbáld ki a normált.

2018. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki előbb a normalt.

Vagy intimkehely, az nagyjából háromszor annyit bír, mint egy normál tampon.

2018. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!