Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van mindig az hogy pont...

Miért van mindig az hogy pont akkor jön meg amikor mennék valahova és jól érezhetném magam? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nyaraláson is menstruáltam, szülinapokon, most pont szilveszterkr is eg fog jönni. Én már ezt nagyon unom. De minden èvben ezvan.
2018. dec. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, idegesítő tud lenni, de nem tudsz mit tenni, el kell fogadni, nem tudom hány éves vagy, de egy jó pár évig ezzel együtt kell élni, felesleges kiakadni. A nyaraláskor tényleg kellemetlen kicsit, de a szülinap meg a szilveszter nem akkora tragédia azért. Van aki "hajlamos" rá, hogy még az egyébként pontos ciklusa is pont elcsúszik, csak hogy megszívassa mondjuk nyaraláskor. persze bosszantó, de ez van, úgyse lehet mit csinálni.
2018. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Miért a menzeszedtől függ, h jól érzed e magad vagy sem?! :) Én pl ugyanolyan jól tudom érezni magam mensi alatt is, mint amikor nincs meg. Soha nem hagytam ki egyetlen bulit, rendezvényt sem azért mert épp megvolt a havim, ráadásul én tampont sem használhatok. Egy felnőtt nőnek illik annyira ismerni a testét, h fel tudjon készülni egy eseményre a vérzés mellett is. Sajnos ez a női lét velejárója, ha tetszik, ha nem ez van. Az pedig már csak rajtunk múlik, h a mensink gyűr maga alá minket, vagy pedig mi tudunk túllépni rajta...
2018. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert fáj nagyon a hasam és hiába veszek be gyógyszert nem használ semmit, így nem tudom magam jól érezni.
2018. dec. 21. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nagyon fájdalmas, akkor érdemes lenne magad orvossal megnézetni.
2018. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Voltam már orvosnál ezzel azt mondta nincsen semmi bajom
2018. dec. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!