Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a folyás vagy...

Normális ez a folyás vagy menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
sziasztok! kedden elmentem a nőgyógyászhoz mert fájt alul a hasam és fehéres nyúlós folyásom volt. Megvizsgált vett kenetet és hüvelyi ultrahangot is csinált. Az orvos azt mondta hogy gyulladásom van és felírta a Curam Duo nevű antibiotikumot és azt mondta jövőhéten menjek vissza a kenet eredményéért. Már kedd este elkezdett fájni a szeméremajkam. Elkezdtem szedni a gyógyszert de szerdára már jobban fájt és sárga bő folyásom is lett. Szedem a gyógyszert még mindig és bár fájni kevésbé fáj de a folyásom nagyon sok és rohadt büdös... ez normális? most lehet hülyeséget kérdezek de tisztul és azért ilyen sok a folyásom és azért van? Mert sajnos hajlamos vagyok fertőzésekre elég egy antibiotikum kúra (úgy hogy közben használok flóra helyreállítót) és gombám lesz... (nem egyszer megtörtént) de viszont ilyen cipőben még nem jártam és leírni sem tudom a szagát + sose volt még ilyen sárga folyásom. Szerintetek várjak az ünnepek utánig és akkor menjek vissza vagy holnap visszamenjek? Nem szeretnék rontani a helyzeten és nemtudom mitévő legyek vagy egyáltalán normális e ez:(
2018. dec. 21. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerinted normális ha "bő, sárga és" rohadt büdös"(ahogy finoman nőiesen leírtad) "??? Nem, nem normális. 90% hogy gomba. menj vissza az orvoshoz 🤦🏻‍♀️
2018. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj vissza, minel elobb!! ☹️
2018. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!