Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik terhes lennek?

Miert kesik terhes lennek?

Figyelt kérdés
33. Napra sem jott meg. Ilyen meg sosem volt. A parommal egyszer szeretkeztunk gumi nelkul el is sult bennem de nem go doltam hogy megeshetnek. De most nem jon meg. Neha gorcsolgetek de semmi egyeb mint ami szokott lenni menzesz elott. Olyankor fajdogal a mellem de most nem. Mi lehet ez ? Szimpla keses vagy terhes lehetek? 24/n
2018. dec. 21. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
33 nap késés után azért inkább tesztet néznék, nem a képernyőt. Szerintem anya leszel, gratulálok.
2018. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Tesztelj
2018. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem nem.

33.nap telt el az elozo menzeszem elso napja ota. Szoval osszesen mivel nalam valtozo hogy hany napra jon meg van hogy 29 van hogy 30. Szoval ossz vissz 3 napja kesik. De sosem szokott ilyen sokat . Tehat 33. Napra mar meg szokott lenni altalaban. De most nem es hogy sikerult ugy is szeretkezni ezert kerdeses nalam.

2018. dec. 21. 21:12
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
50-50% az esélyed.
2018. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyel tesztet. Van ra esely.
2018. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a parom mit szolna hozza. Tervben van de meg nem most. Epp az alapok felénel járunk. Es csak ugy johet szoba nalunk ha mar minden meg van.
2018. dec. 21. 21:22
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja es plusz meg egy fura tunet.

A bal oldalon a hasam aljanal szurasokat ereztem idpnkent amit eddig nem vettem meg eszre. Nem allando csak neha neha meg a has gorcs de az is neha napkozben.eddig ennyi

2018. dec. 21. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 3-4 havonta szokott 4-6 napot késni, aztán a következő hónapban már megint normálisan, 28-29 napra jön meg. Majdnem mindenkivel előfordul. Amikor 5 napnál többet késik, annak ellenére is tesztet csinálok, hogy védekezünk a párommal. Nem egy nő esett teherbe fogamzásgátló eszközök mellett.


Mivel nálad reális esélye van a terhességnek, a helyedben már holnap vennék egy tesztet. Ilyenkorra már kimutatja. A reggeli első pisiben a legkoncentráltabb a hormon, érdemes olyankor elvégezni a tesztet.

2018. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó! Igazad van, nem egy nő lett már terhes a fogamzásgátló eszközök mellett--Aki balf @ sz az eszközök használatához, az ne dugjon.

Kérdező, ha még nem aktuális a baba, akkor roppant nehéz lenne megfelelően védekezni, ugye? Tesztelj, és kiderül, mi van.

2018. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Melyik fogamzásgátlóra van ráírva, hogy 100%-os hatékonyságú? Egy bilateralis salpingo-oophorectomia, na, az 100%-os! De addig, amíg egy minimális hibaszázalék is van, a terhesség lehetséges. Oké, hogy sokszor tényleg az a gond, hogy az illető elfelejti valamelyik napi tablettáját, de igenis vannak esetek, amikor tényleg minden a nagykönyv alapján megy, mégis teherbe sikerül esni.
2018. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!