Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire fájdalmas a...

Miért ennyire fájdalmas a menstruációm? Orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Már 3 éve menstruálok, abból 2 éve borzalmasan fáj mindenem. Nem tudok aludni legtöbbször ha éjjel kezdődik. Nem tudok felállni sem. Az is fáj ha wczek. És ez megy kb 3 napig. Nem gondolom, hogy ez normális.. 17 éves vagyok. Ennyi idősen ha elmegyek a nőgyógyászhoz, rá fog kérdezni a szexuális életemre is? Nem vagyok szűz, de ezt a családtagjaim nem tudják. Így ki fog derülni? Esetleg a szex hatással lehet a menstruációra?

2018. dec. 24. 09:14
 1/3 anonim válasza:

Szia!:)

Szerintem el kellene menned egy nogyogyaszhoz, lehetoleg valaki olyanhoz, akit a szuleid nem ismernek, ugyanis az orvosnak titoktartasi kotelezettsege van.Nem beszelhet a szuleidnek a szexualis eletedrol(, bar ez persze bukik, ha anyud is bemegy veled a dokihoz).

Valoszinuleg fogamzasgatlot fog felirni a fajdalomra, ami bar tunetileg tenyleg rengeteget segit, sajnos a problemadat nem fogja megoldani. Addig lesz jo, amig szeded. Akihez en jarok, kb 15.000 forintot ker el egy teljes vizsgalatert. En ugy vettem eszre, hogy sajnos ha fizetsz az orvosnak, sokkal jobban figyelnek rad, ezert en ezt tudnam ajanlani.

Remelem megoldodik a problemad, minden jot kivanok neked!:)

2018. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PCOS-nek tűnik, menj erre szakosodott orvoshoz (a legtöbb nőgyógyász nem ért hozzá).
2018. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A PCOS nem jár fájdalmas menstruációval, ellenben az endometriozis igen. Tudom mert mindkettő volt/van - az utóbbit műtötték.
2018. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!