Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki mond nekem házi praktit...

Valaki mond nekem házi praktitákat hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Pár napja jelentkezett viszket piros odalennt. Nagyon megköszönném ha tudnátok írni valami otthoni praktikàt. Az orvos sajnos a mostani élethelyzetemhez képest csak a legvégső eset tudna lenni.
2018. dec. 25. 03:45
 1/9 LeniDavisJr ***** válasza:
Ehhez nem kell orvos, csak Canesten krém!
2018. dec. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Immunerősítés, bélflóra helyreállítás. Sok c vitamin, napi 3-4 szer 1000mg, dupla adag d vitamin, probiotikum, fokhagyma nyersen.
2018. dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeniDavisJr ***** válasza:
Most ezek, amiket felsoroltál, hogyan jönnek egy gombás fertőzés kezeléséhez? Nem megfázásra bélproblémákra keresi a megoldást!
2018. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmész a patikába, veszel egy adag Canesten kúpot, lehetőleg a 3 darabosat, vagy Gynoxint....
2018. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen vegyél canestent, vagy valami hasonló krémet. Mondjuk én egyszer feldugtam egy gerezd fokhagymát és másnapra meggyógyult az erős fertőzés. Bár ezt nem ajánlom senkinek, csak ha tényleg nem férsz hozzá máshoz, mert irritálja a nyálkahártyát.
2018. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
A fokhagyma tényleg jó, nem próbáltam, csak olvastam róla.
2018. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó! Közel 2 évig jártam dokihoz, mire egy ezt ajánlotta, mert a többi gyógyszer semmit se ért nálam már, se szájon át, se hüvelyben. Nem olcsó, de tényleg jó!

[link]

2018. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fokhagyma? Írnátok erről valamit?
2018. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fokhagymát semmiképp se használj, mert nem tudod teljes mértékben megtisztítani. A Canesten krém segít, de a gombát belülről is kezelni kell. Én próbáltam a Canesten 1 napos kúpját, drága, és semmit sem ér. Végül el kellett mennem a dokihoz, és sokkal olcsóbban írt fel hatásosabb kúpot.
2018. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!