Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom a fogamzásgátlót?

Abbahagyhatom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Már sokadjára próbálom - ez volt az utolsó- de mindig bajom volt tőle. Most egy kisebb hormontartalmút kaptam ,amit menstruáció alatt szedtem is ,de újra jönnek a brutális mellekhatasok. Én ezt nem akarom tovább elviselni. Holnap már nem fogom bevenni! Ez az 5 szem mennyi idő mire kiürül? Most újra meg fog jönni a menstruációm??

2018. dec. 26. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlót bármikor abba lehet hagyni, de ilyenkor egyéb módon kell védekezni.
2018. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom. De most a menstruációm újra meg fog jönni?? (most múlt el )
2018. dec. 26. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen okoz megvonásos vérzést. Ez nem olyan nagy baj, mint a brutális mellékhatások nem?
2018. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a menstruációd fog megjönni, hanem a megvonásos vérzés, amint abbahagyod a tablettát.
2018. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,5 szem tabletta után ismét vérzem jó erős görcsökkel. Soha többet ne lássak tablettát
2018. dec. 29. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom, min lepődsz meg. Ez nyilvánvaló volt, hogy amint nem veszed be a szemeket, lecsökken a hormonszint, és leválik a méhnyálkahártya.
2018. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!