Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha anya nem enged...

Mit tegyek, ha anya nem enged venni normál méretű tampont, mert azt hiszi, még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Magamnak sajnos nem tudok venni, mert ha meglatja egyből az lesz hogy nőgyőgyaszhoz akar vinni, mert hogy biztos nem vagyok szűz. De sajnos a mini tampon nem eleg, szivarog, es eros a vérzésem. Nem tudom rábeszélni, hogy hadd használjak normalt, mert mindig mondja hogy jajj azt nem használhatnak szűz lányok, mert átszakitja meg minden... Azt meg, hogy elveszítettem, biztos nem kötöm az orrára, mert nem valami jó a kapcsolatom vele, és balhe lenne belőle ha kiderülne.. mit tegyek?
2018. dec. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Tegyél be 3 minit. Mas probléma???
2018. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
De átkutatja minden cuccodat? Mindennap? Mert ha nem, akkor veszel egy dobozzal és elrakod mondjuk a tartalmát a táskádba.
2018. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád tényleg ennyire aluliskolázott, hogy azt hiszi, a tampon és a szüzesség összefügg...? Szrd le, amit mond. Használj normál tampont, ha az kényelmesebb. És tárold a szobádban. Akkor nem fogja látni.
2018. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyél már ilyen nyámnyila. Feltéve ha nem vagy 12 éves mert akkor megértem anyud balhézását de ha már legalább 16 vagy akkor nem mindegy mit mond?

"Igen anya képzeld kezdek felnőni már élek/éltem szexuális életet és akkor mi van? "

2018. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos észrevenné ha vennék😀
2018. dec. 28. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

De hogy venné észre? Fogod a pénzed, iskola után bemész a DM-be, veszel egy dobozzal, kinyitod a dobozt, beleszórod egy kis sminktáskába vagy üres toltartóba vagy akármibe és beleteszed az iskolatáskád egy eldugottabb részébe.


Vagy feltúrja a cuccaidat?? Átnézi a kiadásaidat, mindenről blokkot kér, számolja a pénzedet?? Mert ha nem, akkor bármi amit ellenérvként felhozol az csak kifogás.

2018. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Kihagytam, de a doboz persze az első kukába kidobod....
2018. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha szexelni nagylány vagy, akkor vállald fel a következményeket, és ne féljél anyucitól!
2019. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!