Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő múlva múlt el a...

Mennyi idő múlva múlt el a hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Antibiotikumos kezelés után megjött a menstruációm, ahogy kellett. Miután elmúlt viszont még pecsételő vérzésem volt. Mire végre az is elmúlt pont szenteste környékén elkezdtem lent viszketni. Nem tulajdonítottam nag jelentőséget neki, de 26a körül már nagyon viszkettem meg volt egy kicsi darabos folyásom is, piros volt lent mindenem. Vettem Canestestet és baktériumot nem mutatott ki szóval biztosan gomba. Canesten Uno-t vettem 1 naposat (500as) tegnapelőtt helyeztem fel. Azóta nem viszketek annyira és a folyás is mérséklődött, de még mindig viszketek. Canesten krémmel napi 3x kenem magam szintén a kúp óta. Nektek kb. mikor múlt el így a betegség? Szedek mellé grapefruit cseppet meg multivitamint is. Annyira nem vészes már, de jövő héten meg fog jönni a menzeszem. A betegtájékoztató 7 napot írt, hogy annyi idő alatt jobban kéne lennem az akkor ha minden jól megy reális?


Illetve ugyanitt. A Canesflor probiotikumot mikor helyezzem fel? Már közben feltegyem azt is vagy várjam meg míg elmúlik minden teljesen? A válaszokat előre is köszönöm!


Sajnos a dokim úgy rendel hogy nem kapnék hozzá egy darabig időpontot, a havi alatt meg nyilván nem vizsgál meg, de tudom itt a nőgyógyász lenne a legmegfelelőbb megoldás.



2018. dec. 30. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Canesflort már másnaptól használhatod, a Canesten krémmel párhuzamosan is.

Sajnos egyébként előfordul, hogy egy kezelés nem ér semmit, főleg az UNO esetében, de igazából a hüvely ph felborulása is irritációval, viszketéssel járhat szóval kezd el használni a Canesflort. Ha nem javul akkor menstruáció után csinál még egy Canesten kezelést.

2018. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az egy napos Canesten kúp semmit sem segített. Pénzkidobás az egész. Menj dokihoz, jobban jársz.
2019. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!