Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami nemi betegség...

Ez valami nemi betegség előjele lehet?

Figyelt kérdés
Három napja lefeküdtem valakivel, nagyon spontán volt az egész, először úgy rakta be, hogy nem húzott gumit... Ráadásul tökre fájt, még vérzett is, pedig nem vagyok már szűz. Ezek után egy napig fájt a hüvelyem, most meg mintha enyhén viszkető érzést észlelnék körülötte. Nincs folyásom, meg nem fáj a vizelés, de kicsit parázok, még sosem csináltam ilyet, nagyon megbántam.

2018. dec. 30. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez most bármi lehet. Ha ilyen hirtelen jelentkeznek a tünetek akkor inkább gombás vagy bakteriális fertőzés lehet, a partner nem megfelelő higiéniája miatt. Ez a jobbik eset.

Viszont később is figyeld a testedet, mert a súlyosabb betegségek tovább lappanganak és csak hetek múlva jelentkeznek majd a tünetek.

2018. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"fájt, még vérzett is" lehet oka a viszketésnek. (Legszerencsésebb eset!!) Csak azt nem értem ebben az esetben miért nem mondtad neki amikor fájni kezdett NAGYON SPONTÁN, hogy azonnal hagyja abba!!
2018. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probiotikumos hüvelykrémet vegyél a patikában.
2018. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!