Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyntima hüvelykúp vélemények?

Gyntima hüvelykúp vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most férfiként kérdezek.

Párom most 17 éves. Mindent megbeszélünk egymással és ha probléma van a genitaliakkal azt is megmutatjuk.

Pár napja panaszkodott hogy csípős folyás van. Megneztem és erősebb lett a szag és fehér színű.

Mondtam öblítse ki. Tudni kell előzőleg is volt ilyen probléma és elmentunk vele orvoshoz de ő semmi rendellenességet nem talált. Múltkor betadine kúpot használt, de én nem bízok a jodban. Ezért találtuk a gyntima vaginal suppositories probiotica nevezetű hüvelykúpot.

Éjszaka mindent betartottunk és felhelyeztem neki a kúpot.

Másnap sokkal erősebben viszketett és be is dagadtak az ajkai. A szag pedig erősebb volt mint bármikor.

Igen. Elmentunk dokihoz de semmi. Kenetvizsgalat is negatív.


Kerdeseim:

1. Használt e már valaki ilyet és tapasztalt e ehez hasonlót?

2. Nem ismerem a női intim helyek allergiás reakcióit, de lehet ez történt?

3. A probiotikum okozhat e egyáltalán allergiás reakciót vagy így tisztul a szervezet?


Elnézést a helyesírásért és a fogalmazásért.

Tőmondatos válaszokat író emberek kérem kattintsanak tovább. Normális valaszolóknak köszönöm.



2018. dec. 30. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!