Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Lehet a kettő...

Mi lehet ez? Lehet a kettő együtt? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Pár napja kipróbáltam az ujjazást. Azóta viszket, ég lent és csip is ha vizelek. Utánanéztem és valószínűleg koszos volt kezem.. De egy nappal utána nem voltam rétegesen felöltözve odakint és úgy töltöttem órákat a levegőn. (Okkal voltam távol, ha fáztam volna természetesen bementem volna a házba) tehát fel is fájhattam. Volt egy kis folyásom is. Felfázásra anyukám vett gyógyszert. De az a baj sejtem hogy gombám is van. Lehet a kettő együtt? És ha tényleg gombám van hogyan mondjam el anyának hogy arra is gyanakszom? Orvoshoz el fogok menni, de félek is tőle kicsit mivel fiatal vagyok

2018. dec. 30. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Fázhattam**
2018. dec. 30. 21:35
 2/5 gömbicica ***** válasza:

Gyermeknogyogyaszati szakrendeles is mukodik.

eleg ha a panaszodat elmondod. Nem kell feneket keritreni a tortenetnek.

reggeli vizeletedet (kozepsugarast) mosakodas utan fogd fel egy tiszra uvegbe.

tartsd feny fele, nezd meg szinet tisztasagat.


Ha zavaros, lebego reszecskek vannak benne, urologiat keress fel

2018. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gombát, baktériumot bármikory bárhonnan elkaphatsz. Nem kell erre különösebb magyarázat. Felborulhat a hüvely ph-ja ezer okból. De mielőbb elejét kell venni a dolognak, hogy visszaáljon a ph.
2018. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fiatal? (Egyébként tudd, hogy gömbicica okos!!!!)
2018. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet a kettő együtt. Mástól is kaphattad a gombát, nem csak az ujjazástól. Nem is biztos, hogy gomba. Lehet a felfázás tüneteit érzed.
2018. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!