Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön ki mensi előtt...

Miért jön ki mensi előtt mindig a gomba?

Figyelt kérdés
Mensi előtt 3-4 nappal kezdődik a viszketés, aztán mikor megjön, 1-2 nap alatt szinte teljesen el is múlik. Még nyáron szereztem be az egyik gyógyfürdőben, azóta mindig ez van. Volt már ilyen valakinek? Mit lehetne tenni? Nagyon idegesítő.
2008. nov. 7. 11:33
 1/5 anonim válasza:
100%
mensi előtt a szervezet legyengül és érzékenyebb a fertőzzésekre. használj minden nap intim mosakodót. nekem bevált.
2008. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mindig visszakapod valakitől?

Vagy meg se gyógyultál belőle, és ilyenkor jobban érzed?

Orvos mit mondott?

2008. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvos anno kiírta a gyógyszert, de vissza nem rendelt. Ennek ellenére a közbeeső időben nem érzek semmi tünetet. Nem hinném, hogy mindig ugyanakkor és ugyanolyan módon kapom el, ráadásul ugyanaz a partnerem folyamatosan, akkor miért csak bizonyos időszakonként jelentkezik?

Amit az első válaszoló írt, az elég logikusnak tűnik, de sajna ettől még nem tudoma megoldást. (Nem akarok minden hónapban dokihoz járni...)

2008. nov. 7. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyogyult.Sajnos feltehetőleg gombás fertözésed van,attol függetlenül,hogy csak a mensi elött jelentkeznek a tünetek.Menj orvoshoz.De ha nem mennél,Canesten combit vagy Pevaryl-g hüvelykupot recept nélkül lehet kapni.Használd és ha nincs változás,maradt a doki.
2008. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Az egyik barátnömnek ugy igy jelentkeztek a tünetek és bizony gomba volt.
2008. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!