Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyásznál vagytok...

Ha a nőgyógyásznál vagytok rákszűrésen, és azt mondja a doki vetkőzzön le alulról, akkor a zoknit is leveszitek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem le :D Épp most voltam 11kor nődokinál... :)
2008. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért kéne a zoknit levenni? Hiszen a cipőt sem kell.
2008. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A zoknit nem kell levenni.:) Sőt én ugy szoktam hogy ne kelljen a doki elött egy szál punciba állni amíg beszél, felhúzok egy szoknyát, amikor fel kell ülni az asztalra akkor a szoknyát felljebb húzom, amikor meg megint ott kell állnod elötte amíg mondja a szövegét, szintén ott a szoknya és így nem kellemetlen a helyzet.
2008. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szoknyás válaszoló vok: a cipőt lekell venni, legalábbis én leszoktam... Milyen az ha cipőbe fekszel oda...
2008. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindíg kifejezetten azt mondta az orvos, hogy a cipőt nem kell levenni, hiszen a lábamat nem az ágyra teszem.
2008. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk le kellett venni a szoknyát is, de a zokni és cipő maradhatott.Olyan bebújós cipőbe szoktam menni, amit könnyen le lehet venni és az asztal előtt leveszem. De zokniba nem szivesen mennék végig a szobán.

Egyébként nem figyel, amikor a vetkőzőből kijössz, mert rendezgeti az eszközeit. Az asszisztens meg irogat a gépén.

Beszélni meg nem akkor fog, amikor ott állsz előtte pucéran, hanem miután felöltöztél.

2008. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én sem vesze le a zoknit, meg a térdfixet.. a cipőt viszont igen.

ha ő mindig steril papírt rak alám, akkor már nem piszkolom be a lábtartó részét sem

2008. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
rám rámszólt az orvos, hogy ne vegyem le a cipőm, mert rengeteg nő teszi fel oda a lábát, és a többsége nem veszi le, nehogy elkapjak valamit.
2008. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én a zoknit nem veszem le, viszont meg szoktam kérdezni, hogy visszabújhtok e a cipőmbe, mert jártam úgy hogy nem ugyanannál a dokinál voltam, és az egyiknél maradhatott a cipő, a másik meg rámszólt hogy vegyem le.Szerintem dokija válogatja.Mindenhol más a szokás.

Legyjobb ha rákérdezel hogy maradhat e a cipő vagy nem.Ez így sokkal egyszerűbb és biztos nem szólnak rád.

2008. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én spec magánklinikára járok, ahol a padló olyan tiszta, hogy enni lehetne róla, a vetkőzőn túl nem is engednek utcai cipőben, a lábtartó meg a boka alatt támaszt meg, úgyhogy nincsenek higiéniai problémák. Eddig mindig levettem a zoknim.
2008. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!