Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A torkomon akadhatott a...

A torkomon akadhatott a fogamzasgatlo, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Vizzel vettem be, de ahogy mar maskor is tortent, nem csuszott le, hanem egy ideig biztosan a torkomban parkolt. Gyorsan ittam meg vizet, megettem par falat kenyeret, hogy lecsusszon, de a hulye erzes a torkomban (akar pszichesen), megvolt meg, igy lenyultam az ujjammal egy picit, ahol a bogyot sejtettem, nem ereztem semmit, de a garatreflexem beindult, es sajnos egy picit kihanytam az elfogyasztott dolgokbol, gyogyszert egyben nem. Na most...elolvad a bogyo fel ora alatt, hogy ne is lassam mar, hogy kijott-e? Potoljam? Ha megis lenyeltem, es nem is jott ki, nem lesz baj, ha potolom? Vagy hagyjam a fenebe es 7 napig alkalmazzak mas modszert is? Illetve ha MEG MINDIG ott lenne a torkomban, ott szet fog olvadni, vagy tehet valami kart?
2019. jan. 4. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ott, nem tud ott maradni. A gyogyszerek direkt ugy vannak kifejlesztve hogy ne akadjanak fel. Szval max a helyét érzed azt is csak pszchihésen ugyanis ezek a gyógyszerek aprók mint egy gyöngyszem. Szval csak nyugi NINCS OTT!! Tereld el a gondolatod és hidd el elmúlik az érzés.
2019. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A nyelőcső ilyen szempontból nagyon érzékeny, illetve csak a garat, ott előfordul, hogy hózzáér a gyógyszer és az kellemetlen, de nem akad meg, nem tud, minden rendben lesz, ne aggódj, ez csak egy fantom érzés.
2019. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi :)

amugy bevettem meg egyet mert ugye hanytam...biztos ami biztos, fel ora alatt nem hinnem, hogy felszivodott, viszont tuti elolvadt.

2019. jan. 4. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!