Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hívtak magukhoz a rokonok és...

Hívtak magukhoz a rokonok és pont akkor fog megjönni, de ugye náluk nincs a wc-ben kuka, mert az idős néni már nem menstruál és nem tudom hogyan dobjam el a tampont, a wc-nem huzhatom le. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyenkor becsomagolom WC-papirba és kidobom a konyhába. Ott biztos van kuka.
2008. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
tegyel be egy nejlonzacskot a taskadba, es abba rakd a tampont. sajnos mas megoldas nemigazan van.
2008. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Először menj ki a konyhába, és térképezd fel, hogy hol a szemetes.

Aztán a tampont jó vastagon csomagold be, hogy ne ázzon át a papír, és a vécéből egyenesen menj a kukához és dobd bele.

Teljesen természetes dolog, nem kell cikinek érezned.

2008. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy és, hogy milyen viszonyban vagy a rokonokkal (bár gondolom jóban, mert különben nem mennél hozzájuk). Én az ilyen helyzetekben megmondom a háziasszonynak, hogy pont most menstruálok, és megkérdezem, hogy hova dobhatnám ki a tampont/betétet, mert a fürdőszobában nem láttam szemetes kukát! És ne gondold, hogy ez így ciki, mert nem az! Ez természetes folyamat a nőknél. Kb. csak annyira kínos, mintha pl. megkérdeznéd, hogy merre van a WC. Remélem tudtam segíteni
2008. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Én a tampont lehúzom a wc-n, még sose volt belőle gond.. Mondjuk a legnagyobb, amit használok, az a normál méret - nem nagyobb, mint egy..székletdarab
2008. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. nov. 7. 15:12
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem, miért kellett lepontozni. Meg tudná valaki magyarázni?
2008. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan nem en pontoztalak le, de teljesen jogos, tampont dobni a wc-be hulyeseg, ne butitsd a nepet.
2008. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csomagold WC-papírba,én a betétteé szoktam így cselekedni,szóval nem gáz.
2008. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A tampon megszivja magát vizzel és van mikor nem folyik le, ha lefolyik is nagyon sokszor dugulást okoz ezért nem kellene beledobni / annak irtam aki kérdezte miért ?.. /

Visszatérve az elözökkel teljesen egyetértek, becsomagolod WC papirba, vagy vigyél kis papir zacskot abba nem feltünö és kidobod a kinti kukába.

2008. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!