Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem? Most...

Mitől fájhat a mellem? Most voltam nem régen ultrahangon, ott nem mutatott semmit, de akkor még nem is fájt.

Figyelt kérdés

Az egyik mellem, először csak egy ponton megnyomva fájt, illetve, ha nagyon hátrahúztam azt a karomat, mintha gyulladás lenne, vagy nem tudom. Most már, ha ráfekszem, akkor is fáj néha... Hamarosan meg fog jönni és fog.gátlót szedek, szokott fájni előtte, de ilyen furán még nem fájt. Sajnos az utóbbi időben kicsit csúszva vettem vettem be a tablettát, nem tudom, lehet-e attól..

Előre is köszönöm.


2019. jan. 5. 04:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt szerettem volna még kérdezni, hogy hová fordulhatok vele, ha nem múlik el? Mert most ultrahangra újra bejutni... :/ Nőgyógyász is tud ultrahangot csinálni?
2019. jan. 5. 04:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az UH-nál a szondával agyonmasszírozta a melleid és azért fáj. Ha esetleg még elmész egy UH-ra, máshova menj, ahol kíméletesebben vizsgálnak.
2019. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem emlékszem rá, hogy durván csinálta volna, egyáltalán nem volt kellemetlen. Én nem hiszem, hogy ettől lenne.

2019. jan. 5. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam a menzeszem előtt most. Sosem volt még ilyen. Az összes orvost akit lehetett felkerestem de nem volt sem duzzanat, sem vérből kimutatható gyulladás vagy bármi. Úgy fájt egy ponton a jobb mellem azt hittem leszakad. Dec.27.-én megjött és rá két napra semmi fájdalom.
2019. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Á, köszönöm szépen a választ! :)

Az az igazság, hogy nekem is megjött közben, és rengeteget csökkent a fájdalom, de mintha még most sem lenne 100%-os az a mellem...

Nem tudom, esetleg a hormonproblémákkal nem lehet-e nekem összefüggésben, mert a fog.gátlót is pont a PCOS miatt kell szednem.

2019. jan. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!