Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől fájhat a mellem? Most voltam nem régen ultrahangon, ott nem mutatott semmit, de akkor még nem is fájt.

Az egyik mellem, először csak egy ponton megnyomva fájt, illetve, ha nagyon hátrahúztam azt a karomat, mintha gyulladás lenne, vagy nem tudom. Most már, ha ráfekszem, akkor is fáj néha... Hamarosan meg fog jönni és fog.gátlót szedek, szokott fájni előtte, de ilyen furán még nem fájt. Sajnos az utóbbi időben kicsit csúszva vettem vettem be a tablettát, nem tudom, lehet-e attól..

Előre is köszönöm.

jan. 5. 04:25  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja, azt szerettem volna még kérdezni, hogy hová fordulhatok vele, ha nem múlik el? Mert most ultrahangra újra bejutni... :/ Nőgyógyász is tud ultrahangot csinálni?

# 1/5Időpont jan. 5. 04:29 Privát üzenet
Szerintem az UH-nál a szondával agyonmasszírozta a melleid és azért fáj. Ha esetleg még elmész egy UH-ra, máshova menj, ahol kíméletesebben vizsgálnak.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 5. 08:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem emlékszem rá, hogy durván csinálta volna, egyáltalán nem volt kellemetlen. Én nem hiszem, hogy ettől lenne.

# 3/5Időpont jan. 5. 13:52 Privát üzenet
Ugyanígy jártam a menzeszem előtt most. Sosem volt még ilyen. Az összes orvost akit lehetett felkerestem de nem volt sem duzzanat, sem vérből kimutatható gyulladás vagy bármi. Úgy fájt egy ponton a jobb mellem azt hittem leszakad. Dec.27.-én megjött és rá két napra semmi fájdalom.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 12. 15:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Á, köszönöm szépen a választ! :)

Az az igazság, hogy nekem is megjött közben, és rengeteget csökkent a fájdalom, de mintha még most sem lenne 100%-os az a mellem...

Nem tudom, esetleg a hormonproblémákkal nem lehet-e nekem összefüggésben, mert a fog.gátlót is pont a PCOS miatt kell szednem.

# 5/5Időpont jan. 12. 16:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Három hónapja nincs meg. Negatív a teszt. Nagynehezen elmentem orvoshoz ultrahangon semmit nem látott. Mondta ha továbbra sem jön meg januárban menjek vissza. Mi lehet a baj?...
Jelenleg 20 hetes terhes vagyok es tegnap voltam 4d ultrahangon es a peteűrben találtak egy nagy menyisegű sludget hogy micsoda lehet? Közben ürülget is mert vérzek hol piros hol...
Kitapintható fájdalommentes nyirokcsomók mindkét combtöveben (4-5db), mitől lehet? Nem régen voltam ultrahangon és semmi rosszindulatú nyirokcsomot nem látott.
Győri kismamák 6 hetesen kihez jártok orvoshoz? Hogy viselitek a terhességet? Mennyi időt kell várni a terhesgondozáson és az ultrahangon? Régen több órás volt..
Tíz napig szedtem antibiotikumot mellékhere gyulladásra. Voltam ultrahangon, nincs gyulladás! De az ágyékom még mindig nyilal. A dr mondta, hogy a gyógyulás után kb 3 hétig még...
28. hetes kismama vagyok és már elég régen észrevettem a hüvelyembe egy tojás nagyságú kinövést. Amikor voltam hüvelyi ultrahangon akkor a doki nem mondott semmit! Akkor mi lehet az?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!