Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt e màr valakinek ilyen...

Volt e màr valakinek ilyen vagy hasonló? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Alapból nagyon könnyen kapok el fertőzèst vagy felfàzok. Kb egy fèl ève volt olyan hogy mensi utàn (ekkor tampont hasznàltam) nagyon durva hüvelygyulladásom lett ès fertőzèsem. Teljesen sebes volt odalent, gennyezett. Egy darabig nem mertem tampont hasznàlni, maradtam a betètnèl. Most volt a 2. Mensim mikor újra visszatèrtem a tamponhoz. Tegnap éreztem hogy nagyon fura odalent, csipő èrzès. Ma rosszabodott a hüvely nyílásom újra duzzadt, viszket, alhasam picit fàj. Köze lehet ehhez a tamponnak? Volt valakinek ilyen? Mi vált be neki, hogyan előzi meg? Megyek majd orvoshoz, de tapasztalatokra lennèk kívàncsi. Nagyon elvagyok keseredve nagyon rossz èrzès, inkàbn fàjna bàrmi màs :(

2019. jan. 5. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a tampont és menj nőgyógyászhoz! Ez valami durva allergia, vagy fertőzés lehet, nem játék, biztos, hogy kezelni kell!
2019. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted nem bírja a tampont. Ne használd komoly következményei vannak nálad úgy néz ki. Konzultálj a nőgyógyásszal hogy mit tehetsz esetleg de szerintem ő is ezt fogja javasolni hogy ne használd.
2019. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bírod a tampont! Ennél nagyobb bajod ne legyen! Sokan vannak rajtad kívül még így.
2019. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!