Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

SOS mi lehet ez, diónyi nagyságú, gömb alakú, könnyen mozdítható csomó a bal mellemben plussz nyomásra fehéres váladék? N 25

Most vettem észre ezt. Pár hónapja menzesz előtt fájtak a melleim de nem éreztem semmit. Most hirtelen menzesz végéb ezt találtam. Oké, tudom, orvos, de addig is amíg ultrahangra kerülök, mi lehet ez?

jan. 5. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok
Akár daganat is lehet sajnos.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 5. 20:55 Privát üzenet
Valami cisztára tippelek. Szerintem sürgősséggel elvállalnak mammográfián, ha ráírja a doki, hogy "sürgős".

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 5. 20:59 Privát üzenet
Talán ciszta, sürgősen orvos!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 6. 16:57 Privát üzenet
Sajnos valóban lehet hogy daganat. De ne feledd, van jó és rosszindulatú daganat is. Szerencsére hamar észrevetted.

# 4/7Időpont jan. 27. 13:48 Privát üzenet
Remélem, kiderült, hogy nincs nagy baj.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 27. 19:19 Privát üzenet
Majd meséld el mi lett feltétlen.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 28. 13:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyenlőre úgy fest, 3 centis fibroadenoma. Nem akarom műttetni, egyenlőre marad, vN egy fagyasztásos eljárás arra az esetre, ha nagyobb lenne mint 5 cm

# 7/7Időpont jan. 31. 17:05 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már három napja a feheres váladék helyett barnás valadek van a bugyimban, ez normalis? Talan hamarosan megjon?
Fehéres-átlátszó, takonyszerű nyúlós ragacsos váladék mire utal?
Gyakori vizelési inger, vizelés utáni megtörlésnél véres fehéres váladék, szűró fájó hólyag, hogy enyhitsem? Mitől lehet?
Mitol lehet boseges sargas-feheres-zoldes folyas? Olyan eros, mint egy gyengebb menstruacio. Reszletek lent.
Honnan lehet tudni azt hogy mikor fog megjönni a Legelsőm? (az a fehéres váladék már van)
A csiklóm felett volt egy dudor ami fájt. Megnyomtam és fehéres váladék jött ki majd vér. Lehet hogy megsértettem borotvával vagy a szőrtüszőm gyulladt be? Vagy esetleg valami...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!