Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok akkor a zsebemb...

Ha menstruálok akkor a zsebembe szoktam rakni a tampont de mindig megkérdezik hogy mi az, akkor ezek szerint rakjam a táskába és azon belül egy tokba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze!!

Nekem van egy kis pipertåskåm, es abban vannak a tamponok, az mindig belefer a tåskåmba, igy ha szukseg van rå, bårmikor magammal tudom vinni.

Nagyon praktikus, szerintem te is hasznålj ilyet!! :)

2008. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt megteheted.

Ha a zsebedbe rakod, akkor kérdésre vedd ki, és lobogtasd meg a kérdező előtt. Egy idő után tudni fogják majd, és nem kérdezik. Más kérdés, hogy esetleg elítélnek érte (hogy miért, azt nem tudom...)

2008. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aham én gondoltam ilyen számkódos kis pipere táskára
2008. nov. 7. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

És miért kell, hogy számkódos legyen?

Egyébként az ob magyarországi oldalán lehet termékmintákat rendelni ingyen és én innen kaptam egy kis műanyag tokot. 3 normál méretű tampon fér bele. Ha megyek valahova, ezt beteszem a kistáskámba. A táskámat meg úgyis viszem magammal a WC-be is. Tőlem nem kérdezték még meg, hogy mi ez, mivel nem is látják.

2008. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!