Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér felhelyezése?

Intimtölcsér felhelyezése?

Figyelt kérdés

Vettem 1 intimtölcsért, és ma meg is próbáltam felhelyezni, de mintha partvisnyélre próbáltam volna ráülni. Nekem nagyon vastagnak tűnik még "c" vagy benyomós módszerrel is.

Van valami tuti tippetek? Milyen pózban ment fel legkönnyebben?


És mire valók azok a kis lyukak a tölcsér szálya alatt?



2019. jan. 7. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nekem tulajdonképpen a gyakorlás segített. Az eleje kínszenvedés volt, a legkisebb méretet vettem és mégis, bekönnyeztem. (Bár tegyük hozzá, hogy szűz vagyok.) De annyira elegem volt már a hülye betétezésből, meg a tampont is utáltam, hogy addig addig próbálkoztam, míg sikerült. Nekem a "c" hajtással sikerült a zuhanyzóban guggolva. :D Óriásinak éreztem, de el kell keserítselek, kiszedni nekem szarabb volt. Most egy öt használat után már semmi bajom vele, áldom az eget, hogy beruháztam rá. Szóval azt tudom ajánlani, hogy ne aggódj, be fog az férni. Guggolj le és lazítsd el az izmaidat. Nekem pl az is segített, hogy közben "nyomtam". (Tudom, hülyén hangzik, nem tudom miért használt.) Próbálkozz sokat, nekem is kellett egy 45 perc, mire sikerült. Hajrá!:)

A lyukak nem tudom miért vannak, de ne felejtsd el majd azokat is tisztítani!

2019. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, végül is egy óra pihi után, amikor elnyugodott a hüvelyem egy kissé, akkor rápróbálkoztam ismét, és sikerült elég hamar. majd gyakorlok :) én nagyobbat vettem, mert betöltöttem a 30-at és ezt ajánlották, de elég szűk vagyok, mert még nem szültem. lehet veszek egy kisméretűt, de amúgy felhelyezés után nem éreztem. a levétel fura volt, mintha a vákuum szívná a méhemet XD aztán alányúltam és engedett. utánaolvastam, hogyan kell kivenni. majd jövő hónapban kipróbálom :)
2019. jan. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!