Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdtem fogamzásgátlót...

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, a menzeszem már elmúlt de van egy kis barnás - pirosas folyásom. Így lehet szexelni (gumi nélkül) vagy inkább hanyagoljuk még?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat szeretnék látni, még nem igazán van tapasztalatom ebben, nem kell, hogy valaki kioffoljon, köszönöm.
2019. jan. 8. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted el szedni? A menstruáció első napjától? Mert ha igen akkor véd. Ha nem akkor azért védekezzetek máshogy is. De olvasd el a betegtájékoztató, ott le van írva normálisan.
2019. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az első napján kezdtem el szedni, de úgy gondoltam, hogy inkább megszakításoznánk most. Csak nem tudom, hogy lehet-e ebből valami baj. Bár van aki menzesz alatt is szexel gumi nélkül is..
2019. jan. 8. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg van vér vagy barnsá folyás addig gumi nélkül ne szexeljetek mert nyitva van a méhszáj és fertőzést is kaphatsz. A gyógyszer véd már.
2019. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!