Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok tampont használ...

Ha menstruálok tampont használok egy ideje viszont amikor kihuzom fáj vagy amikor bent van akkor is éget szur és nagyon fáj. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pedig jol rakom be.
2008. nov. 7. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy valami fertozest osszeszedtel, de az is lehet hogy nem jo a tampon fajtaja. En pl. csak az ob-t szeretem, egyszeruen mast nem birok feltenni.

Szerintem menj el nogyogyaszhoz, es ha nem talal semmi problemat akkor probalj ki mas tampont is!

Szia

2008. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is ob-ét használok. kiprobáltam már mást de nem vált be az még rosszabb volt:D
2008. nov. 7. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
tanuljatok már meg írni:ob-t...kiejted és hűha:Óbét!
2008. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kihúzáskor akkor szokott fájni, ha nem eléggé telt meg, ha nincs bent elég ideig.

De ha akkor is fáj, amikor bent van, akkor már lehet, hogy más a gond. Szóval én is azt tanácsolom, hogy menj el dokihoz. Veszteni nem vesztesz vele.

2008. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem megfelelo a meret?
2008. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat:) most akarok dokihoz menni :) kiprobálok kisebbet hátha jobb:)
2008. nov. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!