Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen "tünetei" lehetnek,...

Milyen "tünetei" lehetnek, mielőtt megjön?

Figyelt kérdés
Idén augusztusban jött meg először,azóta nem volt semmi.Arra vagyok kíváncsi,hogy milyen jele lehet mielőtt újra megjön?(először eléggé görcsöltem)
2007. dec. 4. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más. VAn ,aki nem érez semmit, van aki mindent megkap.

Általános a hasfájás, görcs, mellfeszülés, igerlékenység, étvágytalanság...

Ha már egyszer megjött és azóta nem, talán érdmes lenne egy nőgyógyászal konzultálni, de normáolis, ha az első időkban kimarad.

2007. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, kivéve, hogy én általában farkaséhes vagyok élőtte néhány napig, mintha egy kicsit visszatartaná a vizet is a szervezetem, ezenkívül valahogy ösztönösen jobban tisztán tartok mindent, pakolászom, takarítok, de talán Te ehhez még fiatal vagy :-))) nem vicc, ezt másoktól is hallottam már. Kicsit sírósabb, érzékenyebb napok is előforduhatnak. Viszont én még soha nem görcsöltem és még túrázni, úszni is járok menzesz közben. Nem vagyunk egyformák...
2007. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
hat nem tudom mondjuk nekem mar 1 eve feher fojasom van es meg nem jott meg de most az utobbi dobe rengeteg a feher fojasom anyukam el akar vinni egy dokihoz:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( meg sak 11 eves vok .Anyu szerint most kel megjojjon mert altalaban ilyenek a tunetek:feher fojas elotte a mell megno a lanyoknal itt lehet eszrevenni hogy menyyire fejlettek hogy nagy a melluk.Nekem mar minden tunet megvan egy eve es meg nem jott meg nem tudom mi lesz valaki irjon mar valamt vajon tenyleg most fog megjonni?
2007. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!