Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés lehet vagy...

Gombás fertőzés lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
Decemberben volt ilyen fertőzésem, elmentem nőgyógyászhoz, aki a Macmiror hüvelytablettát írta fel. A kezelés után helyre jöttem, de pár napja megint elkezdett csípni a hüvelybemenetnél és túrószerű, szagtalan "folyásom" volt. Ma pedig ilyen sárgás, fehéres, kellemetlen szagú, nagy darabok jöttek ki (3-5cm). Orvoshoz csak jövő hét után tudok menni. Addig mit tehetnék ez ellen, és egyáltalán mi ez? 18L
2019. jan. 9. 19:55
 1/3 Szaka93 válasza:
22%

Azt nem kérdezted, hogy mi okozhatta ezt mert nyilván tisztában vagy vele!

Próbálj meg egyszerre egy csávóval közösülni, ne minden nap mással és nem fogsz elkapni semmilyen betegséget!

Egyébként ez a fehérfolyásos betegség még gyógyítható, de ha nem állsz le akkor egy nap arra ébredsz hogy aidses vagy és várhatod a halálod napját

2019. jan. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, de "köszönöm" a tanácsot! ;)
2019. jan. 15. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha voltál meleg vízben fürdeni,ott lehet ilyent kapni.

Van olyan tampon ami át van itatva olyan anyaggal ami fertőtlenít.

2019. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!